KARIÉRA

Stále hledáme šikovné animátory

a lektory se zajímavými nápady

Chceš se k nám přidat?

Vyplň všechny potřebné údaje a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

Volné pozice

právě hledáme kreativní duše se smyslem pro humor na tyto pozice:

Animátor akcí pro děti i dospělé

Pracovní náplň:

  • organizace volnočasových aktivit
  • zodpovědnost za zdraví a bezpečnost účastníků akce

Požadujeme:

  • věk minimálně 18 let
  • kreativitu a zodpovědnost
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • vlastní auto výhodou (cena pohonných hmot na cestování v rámci akcí bude proplacena)

Nabízíme:

  • zajímavé ohodnocení DPP/ŽL
  • ubytování a stravu zdarma (vícedenní akce)
  • možnost komunikace v AJ s rodilými mluvčími
  • možnost dlouhodobé  spolupráce

Odesláním formuláře souhlasím, aby společnost Smart area s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje a to v rozsahu: identifikační údaje (jméno, příjmení), kontaktní údaje (telefon, email). Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům oslovení s pracovní nabídkou.